Teleco (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Content Bottom
pl: Na dole treści

en: on
pl: na

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Header Blocks
pl: Bloki nagłówka

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer First
pl: Stopka pierwsza

en: Footer Second
pl: Stopka druga
