Teleco (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Help
te: సహాయం

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి
