Telekonsum (7.x-1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn
