Telekonsum (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Search
th: ค้นหา

en: Country
th: ประเทศ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: All
th: ทั้งหมด

en: Manufacturer
th: ผู้ผลิต

en: Company
th: บริษัท

en: Street
th: ถนน

en: City
th: จังหวัด

en: Admin menu
th: เมนูผู้ดูแลระบบ

en: Rating
th: การจัดอันดับ

en: Administration menu
th: การดูแลระบบเมนู

en: Installed %module module.
th: %module ติดตั้งแล้ว
