Telekonsum (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: more
cy: mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Country
cy: Gwlad

en: Image
cy: Delwedd

en: Category
cy: Categori

en: Feed
cy: Porth

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Company
cy: Cwmni

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Rating
cy: Amcangyfrif

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: Installed %module module.
cy: Wedi gosod modiwl %module
