Telekonsum (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: more
eo: pli

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Localization
eo: Asimilado

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Installed %module module.
eo: %module modulo estis instalita.

en: Asc
eo: kreske

en: Management
eo: Administrado
