Telekonsum (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: more
hr: više

en: Currency
hr: Valuta

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Product
hr: Proizvod

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Localization
hr: Lokalizacija

en: Administration menu
hr: Administracijski izbornik

en: Installed %module module.
hr: Instaliran %module modul.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
hr: Odredi jezik iz URL-a (prefiks putanje ili domene).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
hr: <em>Upravljački</em> izbornik sadrži poveznice k administracijskim zadaćama.

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Management
hr: Upravljanje
