Telekonsum (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: more
hy: ավելի

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Search
hy: Որոնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։
