Telekonsum (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Installed %module module.
sl: Modul %module je nameščen.
