Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: more
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Create
ar: أنشئ

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Product
ar: المنتج

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Installed %module module.
ar: تم تثبيت الوحدة %module.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
ar: تحديد اللغة من عنوان الرابط (بادئة المسار أو النطاق).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ar: تحتوي قائمة <em>الإدارة</em> على روابط المهام الإدارية.

en: Default store currency
ar: العملة الافتارضية للمتجر

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
