Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: more
ca: més

en: Currency
ca: Moneda

en: Yes
ca: Sí

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Feed
ca: Canal

en: Create
ca: Crea

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Manufacturer
ca: Fabricant

en: Company
ca: Empresa

en: City
ca: Ciutat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Zip code
ca: Codi postal

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Product
ca: Producte

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Admin menu
ca: Menú d'administració

en: Rating
ca: Valoració

en: Store owner
ca: Propietari de la botiga

en: Localization
ca: Localització

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Administration menu
ca: Menú d'administració

en: - All -
ca: - Tot -

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
ca: Determina la llengua a partir de la URL (Prefix del camí o domini).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ca: El menú de <em>Gestió</em> conté enllaços de tasques administratives.

en: Master
ca: Mestre

en: Management
ca: Gestió
