Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: more
cs: více

en: Currency
cs: Měna

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Feed
cs: Zdroj

en: Create
cs: Vytvořit

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Company
cs: Společnost

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Product
cs: Produkt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Admin menu
cs: Administrační menu

en: Product variations
cs: Varianty produktu

en: Store owner
cs: Vlastník obchodu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: - All -
cs: - Vše -

en: Installed %module module.
cs: Modul %module nainstalován.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
cs: Zjistit jazyk z URL (prefix cesty nebo doména).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
cs: Menu <em>Správa</em> obsahuje odkazy pro správu.

en: Default store currency
cs: Výchozí měna obchodu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
