Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: more
et: veel

en: Currency
et: Valuuta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Country
et: Riik

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Company
et: Asutus

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Product
et: Toode

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Admin menu
et: Haldusmenüü

en: Rating
et: Hinnang

en: Store owner
et: Poe omanik

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: - All -
et: - Kõik -

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
et: Tuvasta keel URL-ist (teekonna prefiks või domeen).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
et: <em>Haldamise</em> menüü sisaldab administreerimistoimingute linke.

en: Default store currency
et: Poe vaikimisi valuuta

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Management
et: Haldus
