Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: City
ga: Cathair

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Product
ga: Táirge

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
