Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: more
gl: máis

en: Currency
gl: Divisa

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Feed
gl: Orixe

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Company
gl: Compañía

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Product
gl: Produto

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Rating
gl: Valoración

en: Localization
gl: Localización

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Administration menu
gl: Menú de administración

en: - All -
gl: - Todo -

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
gl: Determinar a lingua a partir da URL (prefixo da ruta ou dominio).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
gl: O menú <em>Administrar</em> contén enlaces as tarefas administrativas.

en: Default store currency
gl: Divisa predeterminada da tenda

en: Management
gl: Xestión
