Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: more
is: meira

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Country
is: Land

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: Feed
is: Veita

en: Create
is: Stofna

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Zip code
is: Zip kóði

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Product
is: Vara

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Product variations
is: Vörutilbrigði

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
