Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Localization
km: ការ​ធ្វើ​មូលដ្ឋានីយ​កម្ម

en: Installed %module module.
km: បាន​ដំឡើង​​ម៉ូឌុល %module ។

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
km: កំណត់​ភាសា​ពី​ URL (បុព្វបទ​ផ្លូវ ឬ​ដែន) ។

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
km: ម៉ឺនុយ<em>គ្រប់គ្រង</em> មាន​តំណ​សម្រាប់​ភារកិច្ច​គ្រប់គ្រង ។
