Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: more
ru: ещё

en: Currency
ru: Валюта

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Country
ru: Страна

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: Feed
ru: Поток данных

en: Create
ru: Создать

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Desc
ru: По убыванию

en: Company
ru: Компания

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Zip code
ru: Почтовый индекс

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Product
ru: Товар

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: Admin menu
ru: Меню администратора

en: Import content
ru: Импорт материалов

en: Rating
ru: Рейтинг

en: Product variations
ru: Вариации товара

en: Store owner
ru: Владелец магазина

en: Localization
ru: Локализация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: Administration menu
ru: Меню администрирования

en: - All -
ru: - Все -

en: Installed %module module.
ru: Установлен модуль %module.

en: Configure store
ru: Настройка магазина

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
ru: Определение языка на основе URL (домена или префикса).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ru: Меню управления содержит ссылки на страницы администрирования сайтом.

en: Default store currency
ru: Валюта магазина по умолчанию

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Management
ru: Управление
