Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: Country
sr: Земља

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Installed %module module.
sr: Модул %module је инсталиран.
