Telekonsum (7.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: more
ur: مزید

en: Currency
ur: کرنسی

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Search
ur: تلاش

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: Installed %module module.
ur: نصب شدہ %module ماڈیول
