Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: more
eu: gehiago

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Country
eu: Herria

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Feed
eu: Jarioa

en: Create
eu: Sortu

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Admin menu
eu: Kudeatzaile menua

en: Localization
eu: Kokapena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Administration menu
eu: Kudeaketa menua

en: - All -
eu: - Dena -

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
eu: Zehaztu hizkuntza URL-aren bitartez (bidearen aurrizki edo domeinua).

en: Asc
eu: Goraka

en: Management
eu: Kudeaketa
