Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: more
he: עוד

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Country
he: מדינה

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Feed
he: פיד

en: Create
he: יצירה

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Price
he: מחיר

en: Desc
he: יורד

en: Company
he: חברה

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Product
he: מוצר

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Admin menu
he: תפריט ניהול

en: Rating
he: דירוג

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: - All -
he: - הכל -

en: Installed %module module.
he: הותקן המודול %module.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
he: השפה נקבעת לפי הURL (קידומת הנתיב או דומיין).

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Management
he: ניהול
