Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.
