Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Create
ku: درووستکردن

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Installed %module module.
ku: مۆدیولی %module دامەزرێنرا.
