Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: more
lt: daugiau

en: Currency
lt: Valiuta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Price
lt: Kaina

en: Company
lt: Įmonė

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Product
lt: Prekė

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Import content
lt: Importuoti turinį

en: Rating
lt: Reitingas

en: Store owner
lt: Parduotuvės savinikas

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: - All -
lt: - Visos -

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: Default store currency
lt: Numatytoji parduotuvės valiuta

en: Management
lt: Valdymas
