Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: more
mr: आणखी

en: Currency
mr: चलन

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Price
mr: किंमत

en: Manufacturer
mr: उत्पादक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Rating
mr: श्रेणी
