Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Management
ne: व्यवस्थापन
