Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Price
nn: Pris

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Product
nn: Vare

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Rating
nn: Karakter

en: Localization
nn: Lokalisering

en: Administration menu
nn: Administrasjonsmeny

en: - All -
nn: - Alle -

en: Installed %module module.
nn: Installera %module modulen.
