Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори
