Telekonsum (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: more
sv: mer

en: Currency
sv: Valuta

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Create
sv: Skapa

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Price
sv: Pris

en: Desc
sv: Fallande

en: Manufacturer
sv: Tillverkare

en: Company
sv: Företag

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Product
sv: Vara

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Admin menu
sv: Administratörsmeny

en: Import content
sv: Importera innehåll

en: Rating
sv: Betyg

en: Store owner
sv: Butikens ägare

en: Localization
sv: Språkanpassning

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny

en: - All -
sv: - Alla -

en: Installed %module module.
sv: Installerade modul %module.

en: Configure store
sv: Konfigurera butik

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
sv: Avgör språket från URL:en (Sökvägsprefix eller domän).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sv: Menyn <em>Drift</em> innehåller länkar för administrativa uppgifter.

en: Configure taxes
sv: Konfigurera skatter

en: Default store currency
sv: Butikens standardvaluta

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
