Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Search
am: ፈልግ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
