Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Image
bn: ছবি

en: Category
bn: বিভাগ

en: All
bn: সমস্ত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: Installed %module module.
bn: সংস্থাপিত %module মডিউল
