Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (31 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Localization
bo: རང་ལུགས་ཅན

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Administration menu
bo: དོ་དམ་གདམ་བྱང་།(མར་འཐེན།)

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
bo: དྲ་གནས་ནས་སྐད་རིགས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ༼གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྔོན་བཏགས་དང་དྲ་མིང༽།

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
bo: <em>དོ་དམ་</em>འདེམས་བྱང་གི་ནང་དུ་དོ་དམ་ལས་འགན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
