Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: more
hi: और भी

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Country
hi: देश

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Feed
hi: फ़ीड

en: Create
hi: बनाएँ

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Company
hi: कम्पनी

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: Administration menu
hi: प्रशासन आहारिका (मेन्यू)

en: - All -
hi: -सभी-

en: Installed %module module.
hi: मोड्यूल %module स्थापित

en: Management
hi: संचालन
