Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: more
jv: pepaké

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: Create
jv: Gawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Installed %module module.
jv: Masang modul %module.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
jv: Ngenali basa saka URL (ater-ater Path utawa domain).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
jv: Menu <em>manajemen></em> isiné tautan kanggo ngatur préntah-préntah.

en: Asc
jv: Urut Maju
