Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: more
ka: მეტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Search
ka: ძიება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Administration menu
ka: ადმინისტრირების მენიუ

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Installed %module module.
ka: დაყენებულია %module მოდული.
