Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: more
ro: mai multe

en: Currency
ro: Monedă

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Country
ro: Ţară

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Feed
ro: Flux

en: Create
ro: Crează

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Price
ro: Preţ

en: Desc
ro: Descendent

en: Company
ro: Companie

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Product
ro: Produs

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: Product variations
ro: Variații produs

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Administration menu
ro: Meniul de administrare

en: - All -
ro: - Toate -

en: Installed %module module.
ro: Modulul %module instalat.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
ro: Meniul <em>Management</em> conține legături pentru sarcini administrative.

en: Default store currency
ro: Moneda implicită

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Management
ro: Administrare
