Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: more
sk: viac

en: Currency
sk: Mena

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Street
sk: Ulica

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Zip code
sk: PSČ

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Product
sk: Produkt

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Product variations
sk: Variácie produktu

en: Store owner
sk: Majiteľ obchodu

en: Localization
sk: Lokalizácia

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Administration menu
sk: Administračné menu

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
sk: Zistiť jazyk z URL adresy (predpona cesty alebo doména)

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
sk: <em>Správcovské</em> menu obsahuje odkazy na administračné úlohy.

en: Default store currency
sk: Predvolená mena obchodu

en: Asc
sk: Vzostupne
