Telekonsum (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: more
te: మరిన్ని

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Search
te: వెతుకు

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: City
te: నగరం

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: Localization
te: స్థానికీకరణ

en: - All -
te: - అన్ని -

en: Installed %module module.
te: %module మాడ్యూలును స్థాపించాం.
