Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: more
af: meer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Price
af: Prys

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Product
af: Produk

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Localization
af: Lokalisasie

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
