Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: more
el: περισσότερα

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Feed
el: Ροή

en: Create
el: Δημιουργία

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: Company
el: Εταιρία

en: City
el: Πόλη

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Product
el: Προϊόν

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Localization
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Administration menu
el: Μενού διαχείρισης

en: - All -
el: - Όλα -

en: Installed %module module.
el: Εγκαταστάθηκε η μονάδα %module.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
el: Προσδιορισμός της γλώσσας από το URL (Πρόθεμα διαδρομής ή όνομα χώρου).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
el: Το μενού <em><Διαχείρισης</em> περιλαμβάνει συνδέσμους προς εργασίες διαχείρισης.

en: Default store currency
el: Εξ' ορισμού νόμισμα καταστήματος

en: Asc
el: Αύξ
