Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Manufacturer
kn: ಉತ್ಪಾದಕರು

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Rating
kn: ರೇಟಿಂಗ್

en: Installed %module module.
kn: %module ಮಾಡ್ಯುಲ್ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
