Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: more
lv: vairāk

en: Currency
lv: Valūta

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Feed
lv: Plūsma

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Product
lv: Prece

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Import content
lv: Importēt saturu

en: Rating
lv: Reitings

en: Store owner
lv: Veikala īpašnieks

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: - All -
lv: - Visi -

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Default store currency
lv: Veikala noklusējuma valūta
