Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Installed %module module.
mn: %module модулийг суурилуулчихсан.
