Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (57 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: more
pl: więcej

en: Currency
pl: Waluta

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Feed
pl: Zasób

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Welcome
pl: Witamy

en: Price
pl: Cena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Company
pl: Firma

en: Street
pl: Ulica

en: City
pl: Miasto

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Product
pl: Produkt

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Import content
pl: Importowanie zawartości

en: Rating
pl: Ocena

en: Product variations
pl: Wariacje produktu

en: Store owner
pl: Właściciel sklepu

en: Localization
pl: Lokalizacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Administration menu
pl: Menu administracyjne

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Installed %module module.
pl: Zainstalowano moduł %module.

en: Configure store
pl: Konfiguracja sklepu

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
pl: Język zdeterminowany na podstawie adresu (prefiks ścieżki lub domeny).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
pl: Menu <em>Zarządzania</em> zawiera linki do zadań administracyjnych.

en: Default store currency
pl: Domyślna waluta sklepu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Management
pl: Zarządzanie

en: No sample tax rate.
pl: Brak przykładowych stawek podatku.

en: Tax Rate
pl: Stawka podatku

en: Tax rate examples
pl: Przykładowe stawki podatków

en: Create and Finish
pl: Utwórz i zakończ

en: Setting up taxes.
pl: Konfigurowanie podatków.

en: Install additional functionality
pl: Instalacja dodatkowej funkcjonalności

en: Flushed caches.
pl: Wyczyszczono pamięć podręczną.

en: Installing additional functionality
pl: Instalowanie dodatkowej funkcjonalności

en: Import products.
pl: Importowanie produktów.

en: Installed the default theme.
pl: Zainstalowano domyślną skórkę.

en: Configured localization.
pl: Skonfigurowano lokalizację.

en: Default store country
pl: Domyślny kraj sklepu
