Telekonsum (7.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: more
si: තවත්

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: All
si: සියල්ල

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Installed %module module.
si: මොඩියුලය %module ඉන්ස්‌ටෝල් කර හමාරයි.
