Telekonsum (7.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: more
ast: más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Create
ast: Crear

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Installed %module module.
ast: Preséu %module instaláu.
