Telekonsum (7.x-1.0-beta5) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Feed
be: Жывільнік

en: Create
be: Стварыць

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Administration menu
be: Меню адміністратара

en: Installed %module module.
be: Усталяваны %module модуль.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
be: Вызначыць мову па URL (прэфікс шляху ці дамена).

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
be: Меню <em>Кіраванне</em> утрымлівае спасылкі на адміністратыўныя задачы.
