Telekonsum (7.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Price
bg: Цена

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Product
bg: Продукт

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Rating
bg: Рейтинг

en: Localization
bg: Локализация

en: Management
bg: Управление
