Telekonsum (7.x-1.0-beta5) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: more
bs: još

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Installed %module module.
bs: Modul %module instaliran.
